Brigádne - Asistentka predaja šperkov Pezinok, Senec, BA, Hlohovec

Vladimír Obuch

Miesto práce
Bratislava, Pezinok, Senec, Hlohovec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
jún 2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborné poradenstvo pri predaji strieborných šperkov, zákaznícky servis, prezentácia a predaj tovaru v dlhoročne fungujúcej prevádzke v Pezinku, v Senci, v Hlohovci a v reprezentatívnych kioskoch v nákupných centrách BA
- predaj, údržba, estetické aranžovanie tovaru, riešenie reklamácií, zodpovednosť za plynulý chod prevádzky
- spoluzodpovednosť za zverené prostriedky

zamestnanecké zľavy, obratové bonusy, zaujímavé finančné ohodnotenie

- pre všetky prevádzky hľadáme študentky - brigádničky, na leto aj dlhodobo na rok!!!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.5.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- obchodné myslenie, silne prozákaznícky prístup
- estetické cítenie, nadpriemerné komunikačné schopnosti
- veľmi milé a príjemné vystupovanie
- lojalita
- prax v predaji šperkov vítaná
- uviesť o ktorú prevádzku sa uchádzate!

Vaše Striebro - najväčší veľkoobchodný predajca strieborných šperkov pre SR a ČR, sieť 12 maloobchodných prevádzok. 17-ročné pôsobenie na trhu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vaše Striebro
podhorska 3
90201 pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: vladimir obuch
Tel.: +421903717379
E-mail: poslať životopis
ID: 2814813   Dátum zverejnenia: 22.4.2017