Elektrikár

VKS ELTO s.r.o.

Miesto práce
Železničná 1529, Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
10 - 15 EUR/hod.Základná mzda je flexibilná a jej výška bude závisieť od skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektroinštalácie v domácnostiach aj priemysle:
- montáž, údržba a opravy elektrických rozvodov a zariadení
- domáce a komerčné el. zapojenia
- kompletné inštalácie
- montáž bleskozvodov, kamerových systémov, alarmov, el. vrátnikov, ...
- odborné prehliadky
- revízie zariadení
- výroba rozvádzačov nízkeho napätia

Každý zamestnanec dostane všetko potrebné pracovné náradie vrátane pracovného oblečenia. V prípade potreby zabezpečíme ubytovanie. Doprava na miesto realizovaného projektu prostredníctvom firemných vozidiel.

Počet kôl výberových konaní závisí od počtu uchádzačov. Životopis v slovenskom jazyku posielajte na email: [email protected].

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. - Pokročilý
Vyhláška 508/2009 Z.z. § 21- Elektrotechnik - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v obore výhodou
- samostatnosť pri riešení úloh
- príjemné vystupovanie voči klientom
- flexibilita
- chuť pracovať a vzdelávať sa

Spoločnosť VKS ELTO, spol. s r. o. vznikla v roku 2008 a pokrýva všetky oblasti elektroinštalačného procesu, každému klientovi tak dokážeme poskytnúť komplexné systémové riešenie.
- Elektroinštalačný materiál
- Svietidlá
- Fotovoltaika
- Domáce a komerčné el. zapojenia
- Kompletné inštalácie
- Realizácia a servis
- Montáž bleskozvodov
- Revízie zariadení
- Prenájom montážnych teleskopických plošín
Samozrejmosťou sú stovky produktov skladom a kvalitný zákaznícky servis.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4675406  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.