Online marketing management - Client Manager

VIVmail s.r.o.

Místo práce
Praha, Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kdo jsme?

VIVnetworks.com je exklusivním operátorem největší affiliate sítě na světě CJ by Conversant (cj.com) v CEE regionu, špičkou mezi affiliate technologiemi ve světě.
Hledáme kreativní, inovativní kolegy s tahem na branku. Pokud chcete zkusit prudce se rozvíjející obor affiliate marketingu (výkonnostní marketing), pak se spojte s tím, kdo využívá nejmodernější technologie a má více jak 150 klientů v ČR, SR, Pl a HU. Máme výborné výsledky a naše služba je velmi žádána. Hledáme odborníky, kteří mají chuť pracovat a realizovat své nápady.

Požadujeme

- selský rozum
- pečlivost
- pro-aktivita a důraz na dokončování úkolů
- pro-klientský přístup (komunikace a rozvoj spolupráce se stávajícími klienty)
- Vzdělání – SŠ nebo VŠ se zaměřením na marketing výhoda
- vyžadujeme velmi aktivní přístup k nalézání řešení, oceňujeme nové nápady
- požadujeme základní znalost v HTML, CSS
- praxe v affiliate marketingu výhodou
- pro komunikaci s centrálou v US a Německu je třeba hovořit anglicky nebo německy
- znalost polštiny vítána

Náplň práce

- práce s technologií No 1 na affiliate marketing cj.com
- spolupráce se stávajícími klienty v oblasti affiliate marketingu
- komunikace s klientem (telefonická i osobní) – návrhy dalších zlepšení jeho online kampaní
- vyhledávání nových zákazníků – příležitostně
- aplikování našich zkušeností u dalších klientů
- realizace konferencí a workshopů
- vyhledávání dalších příležitostí na trhu
- prostor pro realizaci vlastních nápadů
- komunikace s kolegy v Mnichově a Polsku

Nabízíme

- tvrdou práci v kolektivu mladých lidí
- práci na plný úvazek (vhodné i pro studenty posledních ročníků)
- volná pracovní doba, možnost home office
- výkonnostní odměny
-zázemí stabilní a rychle rostoucí společnosti
-získání know-how Affiliate marketingu (výkonnostní marketing)
-systém firemního vzdělávání – školení a účast na veletrzích doma I v zahraničí
-možnost seberealizace v rychle se rozvíjejícím oboru výkonnostního marketingu

VIVnetworks.com je exklusivním partnerem CJ by Conversant (www.cj.com) největší veřejné affiliate sítě na světě. Jsme nejrenomovanější společnost v oboru a zaměřujeme se na klienty, kteří mají zájem zvýšit své příjmy z eCommerce pomocí affiliate marketingu. Evangelizujeme trh a díky naší činností více jak 5 let jsme stále největší společností na trhu v tomto oboru v ČR a SR s pobočkou i v Polsku. Spouštěli jsme a operovali affiliate programu Mall.cz a Mall.sk, operujeme affiliate program společnostem např.: Zoot.cz, Kasa.cz, DameJidlo.cz, Nakupvakci.cz, Bata.cz, Allianz.cz , ČEZ, ČSOB Pojišťovna, Astratex a další. Dnes máme přes 150 klientů v ČR a SR a další v Maďarsku a Polsku.
O CJ by Conversant na www.cj.com. O VIVnetworks.com na www.vivnetworks.com

POKUD MÁTE O TUTO POZICI ZÁJEM, POŠLETE PROSÍM S CV I DOPIS PROČ SI MYSLÍTE, ŽE JSTE VHODNÝ KANDIDÁT.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2055546  Dátum zverejnenia: 20.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.