E-mailing specialista (Ref. č.: 1916)

VIVmail.cz s.r.o.

Místo práce
Jungmannovo náměstí 753/18, 11000 Praha 1, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2016
Nabízený plat (hrubého)
30000 - 45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?

Vedení projektů implementace špičkové technologie pro e-mail marketing Silverpop IBM Marketing Cloud

Správa e-mail marketingových kampaní ve spolupráci s klientem

Pravidelné analýzy a hodnocení výsledků jednotlivých e-mailingových kampaní významných společností

Hledání nových cest, možností, strategií a neustálé zlepšování e-mail marketingu našich klientů

VIVMail.cz – česká technologická firma, z části i agentura, která je leaderem v oblasti e-mail marketingu v regionu. Vyvíjíme si vlastní nástroje a taky pořádáme konference.
Mezi naše klienty patří například Danone, O2, ČSOB, AutoEsa, Vodafone, Feedo, Euronics a dalších 100 společností

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na stravování 2000Kč
5 týdnů dovolené
Práce v centru Prahy, 50m od Václavského náměstí.
Stáže a konference v zahraničí

Informace o náboru

Prosíme poslat na e-mail job@vivnetworks.com vaše CV a
uvést důvody proč si myslíte že jste vhodný kandidát na pozici E-mailing specialista. Bez tohoto popisu, není možné vás zařadit do výběrového řízení.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.1.2017 (ostáva ešte 59 dní)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Online marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a
Český jazyk - Úplný začátečník (A1)

Počítačové znalosti - programátor

HTML - základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?

precizního, pečlivého, spolehlivého kolegu nebo kolegyni

komunikativní osobu - kontakt s klienty na denní bázi (osobní, e-mail i telefon)

technicky zdatného člověka znalého HTML (není nutno umět kódovat)

Google - základní znalost Google Analytics a Google Tag Manager je výhodou.

zvídavého člověka, který se snaží hledat nová a efektivnější řešení

kolegu s dobrou angličtinou.

kolegu ochotného cestovat - jednou měsíčně po ČR, jednou ročně po Evropě

primárně vysokoškoláka, ale není to neprůstřelná podmínka

Nice to have:

základní znalost databází
zkušenosti nebo praxe v e-mail marketingu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

VIVmail.cz s.r.o. je největší společností v oblasti E-mail marketingu v našem regionu střední a východní Evropy. Jsme mladý tým, který už přesvědčíl přes 100 středně velkých a velkých firem, že naše profesionalita a technologie pomáhají jejich podnikání a v personalisované komunikaci s jejich zákazníky a partnery. Ikdyž jsme stabilní společnost, máme příznaky start-upu např. v rychlosti růstu. Rosteme meziročně o 50+%. Naši zákazníci jsou ve více jak 10ti zemích světa, proto hledáme kolegy do našeho týmu, kteří hovoří min.plynule anglicky (B2 a vyšší), mají zájem o technologie a on-line marketing. Naši klienti: O2, Vodafone, Feedo.cz, Euronics, AutoEsa, Tescoma, Allianz, CSOB a dalších 100.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Jungmannovo náměstí 753/18
11000 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Robert Studený
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis