Office manager/ka

VIVID LEGAL, s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 7, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 350 EUR/mesiacv závislosti od predchádzajúcich odborných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné požiadavky:
- zabezpečenie chodu kancelárie;
- objednávanie kancelárskych potrieb, komunikácia s dodávateľmi potrebných služieb
- evidencia došlej a odoslanej pošty
- vedenie evidencie došlých faktúr a príprava potrebných interných dokumentov k úhrade
- organizovanie stretnutí a podujatí;
- vybavovanie telefonickej, e-mailovej a poštovej komunikácie;
- príprava podkladov pre účtovné oddelenie;
- príprava podkladov pre mzdové oddelenie;
- zastupovanie zamestnávateľa v styku s orgánmi verejnej správy a verejnoprávnymi korporáciami;
- zabezpečovanie starostlivosti o vozový park;
- evidovanie a archivácia dokumentov;
- ostatné administratívne činnosti podľa požiadaviek.

Ponúkame Vám:
- dynamickú prácu v mladom kolektíve etablovanej advokátskej kancelárie s možnosťou aktívne sa zúčastňovať na investičných projektoch klientov;
- firemný smartphone;
- účasť na viacerých firemných eventoch počas roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme, aby kandidát na ponúkanú pozíciu bol zodpovedný, kreatívny, samostatný, flexibilný a lojálny.

Sme už etablovaná, no dynamicky sa rozvíjajúca advokátska kancelária novej generácie. Naše široké odborné, jazykové, technologické a finančné zázemie nám umožňuje poskytovať komplexný právny servis na najvyššej úrovni, a to tak menším a stredne veľkým podnikateľským subjektom a súkromným investorom, ako aj veľkým nadnárodným korporáciám. Máme mnohoročné skúsenosti s právnym poradenstvom pri stovkách zložitých projektov a transakcií zasahujúcich do najrôznejších oblastí práva realizovaných najmä v priestore strednej a východnej Európy.

V súťaži Právnická firma roka 2020 sme sa stali veľmi odporúčanou advokátskou kanceláriou v kategórii Energetika a energetické projekty a odporúčanou advokátskou kanceláriou v kategóriách: i) Reštrukturalizácia a insolvencia, ii) Bankovníctvo a financie a iii) Daňové právo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2357929  Dátum zverejnenia: 1.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac