Advokátsky koncipient (otvárame dve pozície)

VIVID LEGAL, s.r.o.

Bratislava Business Center V., Plynárenská 7/A, 821 09 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych úkonov, zastupovanie klientov pred súdmi, orgánmi štátnej správy, orgánmi územnej samosprávy, atď., tvorba právnych stanovísk, poskytovanie právneho poradenstva, rokovania s klientmi a mnoho ďalšieho.

Ponúkame Vám:
- dynamickú prácu v mladom kolektíve etablovanej advokátskej kancelárie s možnosťou aktívne sa zúčastňovať na investičných projektoch klientov - finančné skupiny, banky, fondy, developerské spoločnosti,
- atraktívne finančné ohodnotenie,
- podpora ďalšieho vzdelávania a možnosť kariérneho rastu,
- firemný smartphone,
- lekcie angličtiny priamo v AK prostredníctvom spolupracujúcich lektorov,
- účasť na viacerých firemných eventoch počas roka.

Požadujeme, aby záujemcovia o pracovnú pozíciu - advokátsky koncipient zasielali svoje žiadosti o prijatie do zamestnania spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku výlučne emailom na emailovú adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme do svojho tímu dvoch nových právnikov, ktorí budú schopní samostatne pracovať pod vedením advokátov. Požadujeme, aby kandidáti na ponúkané pozície boli zodpovední, cieľavedomí, zanietení, kreatívni, flexibilní a lojálni.

Sme už etablovaná, no dynamicky sa rozvíjajúca advokátska kancelária novej generácie. Naše široké odborné, jazykové, technologické a finančné zázemie nám umožňuje poskytovať komplexný právny servis na najvyššej úrovni, a to tak menším a stredne veľkým podnikateľským subjektom a súkromným investorom, ako aj veľkým nadnárodným korporáciám. Máme mnohoročné skúsenosti s právnym poradenstvom pri stovkách zložitých projektov a transakcií zasahujúcich do najrôznejších oblastí práva realizovaných najmä v priestore strednej a východnej Európy.

V súťaži Právnická firma roka 2020 sme sa stali veľmi odporúčanou advokátskou kanceláriou v kategórii Energetika a energetické projekty a odporúčanou advokátskou kanceláriou v kategóriách: i) Reštrukturalizácia a insolvencia, ii) Bankovníctvo a financie a iii) Daňové právo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2242465  Dátum zverejnenia: 20.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou