Samostatný elektromontér, elektrikár

Viveca s.r.o.

Miesto práce
Lónyaiová 5, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
06.10.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektromontážne práce, výroba rozvádzačov NN, zásobovanie, servisná činnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, riadiace schopnosti, komunikatívnosť, chuť učiť sa nové veci, zodpovednosť,
platné osvedčenie podľa vyhlášky 508/2009
§ 22 - samostatný elektrotechnik,
§ 23 - elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky,

Sme spoločnosť zaoberajúca sa komplexným riešením elektroinštalácií od malých inštalácií až po bytovky, polyfunkčné budovy, transformačné stanice, rozvody NN a VN. Vieme zabezpečiť riešenie pre zákazníka od projektu, cez realizáciu až po revíziu a uvedenie do prevádzky.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2275361  Dátum zverejnenia: 6.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky dohodou