Medicínsky reprezentant - 2 pracovné miesta - stredné a západné Slovensko

VIVAX Pharmaceuticals, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
September 2017
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce platobné podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou medicínskeho reprezentanta je navštevovať lekárov a lekárnikov s cieľom podporiť predaj medicínskych prípravkov spoločnosti VIVAX a jej partnerov. Táto pozícia vyžaduje vysokú mieru samostatnosti, ochoty intenzívne pracovať, schopnosti plánovania si pracovných aktivít a zvládnutie vysokého pracovného nasadenia.

Stabilné pracovné prostredie v mladom a dynamickom kolektíve, perspektíva rastu v rámci spoločnosti, motivácia formou bonusov za splnenie predajných cieľov.
Technické vybavenie: služobné auto, mobil, PC.

Žiadame zaslať štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: [email protected]
Na výberové konanie budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú naše požiadavky a sú z regiónov, pre ktoré medicínskych reprezentantov hľadáme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodné vedy-medicína,veterin.lekárstvo,biológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, flexibilita, príjemný vzhľad, zodpovednosť, kreativita a motivácia dlhodobo dosahovať nadpriemerné predajné výsledky, schopnosť viesť motorové vozidlo (nutnosť vlastniť vodičský preukaz)

VIVAX Pharmaceuticals, s.r.o. je marketingová spoločnosť operujúca v regióne Strednej a Východnej Európy. VIVAX zastupuje zahraničných farmaceutických výrobcov. Dovážame, distribuujeme a podporujeme predaj inovatívnych liekov a zdravotníckych pomôcok pre humánnu medicínu. VIVAX má 20-ročnú tradíciu a je dlhodobo stabilnou spoločnosťou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2036485  Dátum zverejnenia: 24.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce platobné podmienky