Medicínsky reprezentant - Prievidza, Žiar n./Hronom, Ilava

Vivax Healthcare, s. r. o.

Miesto práce
Ilava, Prievidza, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
január 2017
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúce platobné podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou medicínskeho reprezentanta je navštevovať lekárov a lekárnikov s cieľom podporiť predaj medicínskych prípravkov spoločnosti Vivax a jej partnerov. Táto pozícia vyžaduje vysokú mieru samostatnosti, ochoty intenzívne pracovať, schopnosti plánovania si pracovných aktivít a zvládnutie vysokého pracovného nasadenia.

Stabilné pracovné prostredie v mladom dynamickom kolektíve, perspektíva rastu v rámci spoločnosti, motivácia formou bonusov za splnenie predajných cieľov.
Technické vybavenie: služobné auto, mobil, PC.

Žiadame zaslať štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: veronikazvakova@vivax.sk
Na výberové konanie budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodné vedy-medicína,veterin.lekárstvo,biológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, flexibilita, príjemný vzhľad, zodpovednosť, kreativita a motivácia dlhodobo dosahovať nadpriemerné predajné výsledky, schopnosť viesť motorové vozidlo (nutnosť vlastniť vodičský preukaz)

Vivax Healthcare, s.r.o. je marketingová spoločnosť operujúca v Slovenskej republike. Podporujeme predaj liekov pre humánnu medicínu, výživových doplnkov a špeciálneho zdravotníckeho materiálu. Vivax - tím mladých a dynamických ľudí orientovaných na výsledok.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Mládežnícka 2101
01701 Považská Bystrica

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1699313   Dátum zverejnenia: 24.11.2016