Brigáda - zber chmeľu v Českej republike

VIVA TRADE s.r.o.

Miesto práce
Szakkayho 1, Česko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
18.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
2,7 - 3,0 EUR/hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame posledné voľné miesta pre dievčatá a chlapcov nad 18 rokov !!! Pridajte sa do skupiny slovenských študentov na tradičnej chmeľovej brigáde. Máme ešte 4 miesta pre dievčatá a 4 miesta pre chlapcov. Výborné pracovisko rokmi overené. Viacero akcií počas brigády. Ak sa nebojíte práce, nepokazíte srandu, zapadnete do kolektívu, tak to bude vydarená akcia. Zárobok od 15 do 20 tis. českých korún za mesiac brigády. Pre viac informácií píšte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Obchodná spoločnosť

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2666833  Dátum zverejnenia: 28.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,7 - 3,0 EUR/hodinu