Reagujte bez životopisu
Logo Vitusapotek Molde Storsenter

Farmaceut - lekárník

Vitusapotek Molde Storsenter

Vitusapotek Molde Storsenter, Birger Hatlebakks veg, Molde, Norsko
plný úvazek
Termín nástupu
Co nejdříve / dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 100 000 Kč/měsícMzda se vyplácí v norských korunách. Brutto mzda je min cca. 46 000 NOK za mesíc. Po zaškolení (6 měsíců) se mzda zvyšuje na cca. 50 000 NOK za měsíc. Mzda sa potom pravidelně zvyšuje každý rok. (Uvedena hodnota v CZK je závislá na aktuálním kurzu NOK/CZK) V případě uzavření pracovní smlouvy, uhradíme letenku při stěhování do Molde.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Farmaceut vykonává činnost veřejného lekárníka v souladu se správnou lekárenskou praxí, aktivně poskytuje konzultace a poradenství pacientům, realizuje prodej léčivých přípravků a poskytuje farmaceutickou starostlivost a služby a podílí sa na dalších aktivitách pro zabezpečení řádného chodu lekárny. Aktivně sa zúčastňuje na profilování lekárny ve vztahu k pacientům, lékařům, dodavatelům a jiným zákazníkům podle interních předpisů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Farmaceut je zahrnutý do bonusového systému týmu lekárny, který sa využívá pro sociální aktivity zaměstnanců.
Zaměstnanci lékárny mají zvýhodněné podmínky při nákupu volněprodajných léků/přípravků a zdravotníckych pomůcek.
Zároveň mají bezplatný přístup k elektronickému vzdelávacímu systému.
Pracovní doba je 37,5 hodin týdně včetně 30 min pauzy na oběd.
Odměna za vykonanou práci po 18 h je finančne zvýhodněná 50 %.
Účast, dopravu a případný pobyt na vzdělávacích akcích hradí společnost Vitusapotek.

Informace o náboru

Žádost o pracovní místo a CV je možné zaslat v českém, slovenském, anglickém nebo norském jazyku.

Zájemci obdrží bližší informace ohledně zaměstnání, znalosti norštiny, ubytování, cesty do Norska po obdržení žádosti a CV.

Zájemci budou kontaktováni po telefonu.
Komunikace může probíhat dle výběru v čestině, slovenštině nebo norštině.

Přírodu a okolí Molde je možné shlédnout na :

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Farmacie

Jazykové znalosti

Norský jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochota spolupracovat, pozitivní postoj, vstřícnost k zákazníkům a zaměstnancům, stat sa součastí dobrého pracovního prostředí a jeho hodnot.
Schopnost vidět řešení, ne omezení - proaktivně najít řiešení.
Svědomitost – převzetí zodpovědnosti za práci a úlohy v lékárně, které se mají vykonat a dokončit.
Otevřenost k změnám – nebát sa nových výzev.

Zájemcům doporučujeme žádat o pracovní místo i bez současných znalostí norského jazyka za předpokladu, že se žadatel naučí základy norského jazyka před dohodnutým nástupem do lékárny.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lekárna je součástí jednoho z klíčových řetězců norských lekáren - Vitusapotek. Jedná se o veřejnou lekárnu, která je situovaná v nákupním středisku Molde Storsenter, v malebném kraji Møre og Romsdal v Norsku.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4258330  Dátum zverejnenia: 1.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 100 000 Kč/měsíc