Можливість для людей з України

Pekár v remeselnej pekárni

VitaPlanet, s.r.o.

Miesto práce
Kvetoslavov
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 800 EUR/mesiacNavrhovaná mzda sa odvíja od schopností uchádzača a postupne rastie spolu s jeho schopnosťami. Preto je rozpätie mzdy dosť veľké. + príplatky za prípadné zastupovanie alebo prácu nad dohodnutý pracovný fond

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokiaľ chceš s nami vyrábať výnimočné remeselné pekárenské výrobky, pracovať s úsmevom na tvári v mladom kolektíve a láka Ťa učiť sa nové veci a neustále odborne rásť, potom Ťa radi privítame v našej pekárni s dlhoročnou tradíciou výroby. Postupne Ťa naučíme ručne spracovávať cesto, pracovať s jednoduchými pekárenskými strojmi, obsluhovať najmodernejšie pece a pokiaľ budeš šikovný/á aj miesiť podľa tradičných receptúr. Odmenou okrem zaujímavej finančnej odmeny bude aj pohľad na nádherná chrumkavé kváskové chlebíky, francúzske bagety, ciabatty, brownies, focaccie, ktoré si vlastnými rukami stvoril z múky, vody a soli.

Pracovná doba je pondelok - piatok od 5:00 do 13:30.

  • mladý kolektív tešiaci sa z každého úspechu a nových zručností
  • príjemné pracovné prostredie v rodinnej firme s 30 ročnou tradíciou
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • zamestnanecké zľavy vo vlastnej sieti pekárenských a farmárskych potravín
  • po každej zmene si môžeš zdarma zobrať aj pekárenské výrobky, ktoré si vyrobil/la
  • pracovné oblečenie
  • vianočný príspevok
  • finančný príspevok na stravovanie podľa počtu odpracovaných dní

Informácie o výberovom konaní

Radi osobne predstavíme našu pekáreň a prácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti z pekárenskej výroby nie sú podmienkou. Viac nám záleží na Vašom vzťahu k pečeniu alebo vareniu. Na všetky potrebné činnosti Vás zaučíme. Osobnostné predpoklady: samostatnosť, zodpovednosť, ochotu pomáhať, flexibilitu a stabilitu, chuť učiť sa nové veci a snahu neustále sa zlepšovať a manuálna zručnosť.

Pekáreň Kvetoslavov je malá rodinná remeselná pekáreň zaoberajúca sa výrobou pekárenských výrobkov podľa tradičných receptov pôsobiaca na trhu už desaťročia. Jedným z našich poslaní je pomôcť zachovať toto krásne remeslo v tradičnej poctivej forme, vychovávať si nasledovníkov a odovzdať ho ďalším generáciám. Práca v našej pekárni sa vyznačuje rodinnou atmosférou a dlhodobou perspektívou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4832131  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac