Lekár pre všeobecnú ambulanciu pre dospelých

Vitality s.r.o.

Miesto práce
Petržalka, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lekára do zabehnutej ambulancie všeobecného lekára pre dospelých. Na trvalý pracovný pomer, na skrátený pomer niekoľko dní v týždni alebo na pravidelné služby v konkrétne dni v týždni.

Výhodná pracovná doba, motivujúce finančné ohodnotenie, dve sestričky v ambulancii. Pri trvalom pracovnom pomere možnosť mať jeden deň v týždni platené voľno.

Žiadame uchádzačov o zaslanie životopisu s kontaktnými údajmi na uvedený e-mail. Vybraných uchádzačov bude kontaktovať osobne lekár realizujúci výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicínske

Atestácia zo všeobecného lekárstva, propacientský prístup, samostatnosť.

Spoločnosť prevádzkuje ambulanciu všeobecného lekára pre dospelých.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2992039  Dátum zverejnenia: 29.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou