Vitality štúdio Hľadá konzultanta predaja a služieb

VITALITY ŠTÚDIO

Legionárska 19, Trenčín, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Púchov, okres Trenčín, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nieje fixná mzda! vysoké provízie 25-50%, bonusy, dovolenka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo VITALITY štúdiu

Ponúkané pracovné pozície:
-odborný konzultant pre oblasť zdravia, výživy, športu a pohybových aktivít
-kvalifikovaný wellness tréner pre oblasť úpravy hmotnosti a modelovanie postavy
-kozmetička a odborná poradkyňa pre oblasť krásy, profesionálnej starostlivosti o pleť
-Práca v organizačnej oblasti, rekvalifikácia, zaškolovanie
-Práca v reklame, vybavovanie MO a VO objednávok
-Riadiaca sféra, manažment pobočky, vedenie tímu

Jedná sa o prácu priamo v našich poradenskych centrách:
Trenčín
Dubnici n. Váhom
Piešťany

Náplň práce je obsluha klientov, servis, služby a poradenstvo.
Pracujeme v oblasti vonkajšej, športovej a vnútornej výživy.

Podmienkou je vzťah aspoň k jednej z oblastí z ktorých pôsobíme.
Očakávame príjemné vystupovanie, chuť predávať a vzdelávať sa a vysokú mieru pracovitosti.

Zaškolenie a rekvalifikácia s udelením oprávnenia a medzinárodného certifikátu (jednorazovy administratívny poplatok 69euro)
Možnosť karierneho a finančného postupu
Zvýhodnené zamestnanecké nákupy
Medzinárodné školenia firmy
Možnosť medzinárodného podnikania
Rôzne odmeny udelené firmou (dovolenky, finančné odmeny, bonusy..)
nieje fixna mzda! vysoké provízie 25-50%

V prípade záujmu o absolvovanie pracovného pohovoru, je potrebné dohodnúť si osobné stretnutie vopred mailom ( [email protected] )
Životopis prosíme zasielať mailom vopred. Kontaktovaní budú vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, zodpovednosť, aktivita, ochota vzdelávať sa , zmysel pre tímovú prácu,
záujem pre oblasť wellness (zdravie, pohyb, krása...)

KLUB ZDRAVIA poskytujúce poradenstvo v oblasti zdravia a zdravého životného štýlu, krásy a vonkajšej výživy, regulácia hmotnosti, výživa pre šport a fitness. Využívame prístroje Quantum X2 a 545-N, kozmetiku značky SKIN a Herbal Aloe, športovú značku H24.
ID: 1843646  Dátum zverejnenia: 22.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nieje fixná mzda! vysoké provízie 25-50%, bonusy, dovolenka