Magistra s atestáciou

VITALITAS, s.r.o.

Lekáreň Vitalitas, s.r.o, Myslenická cesta 3/A, Pezinok, okres Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, upresnené na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výroba liečiv v súlade so zásadami výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem,
- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, ZP a doplnkového sortimentu,
- poskytovanie odborného poradenstva,
- kontrola stavu skladových zásob,
- objednávanie liekov, ZP a doplnkového sortimentu,
- kontrola kvality liečiv, prijímanie zásob do skladovej evidencie,
- kontrola správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- koordinácia farmaceutických laborantov,
- administratívne práce,
- kontrola cien s aktuálnym cenníkom lekárne,
- preberanie kvantitatívnych zásielok, kontrola uloženia a uskladnenia liekov a ZP,
- sledovanie expirácie liekov.

- zabehnutá lekáreň
- výborný kolektív
- stabilná pracovná pozícia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- zodpovedajúce vzdelanie,
- odborná zdatnosť z oblasti farmácie,
- precíznosť, dôslednosť, zodpovednosť,
- príjemné vystupovanie,
- radosť z práce s ľuďmi,
Na túto pozíciu hľadáme komunikatívnu osobnosť,ktorá dokáže pružne reagovať, zvláda prácu pod tlakom, má chuť pracovať a svoju pozíciu v práci vníma ako poslanie.

Naša lekáreň je 17 rokov na trhu a patríme k vedúcim lekárňam v Pezinku. Ako rodinná firma sme pod krídlami PLUS LEKÁREŇ s viac ako 500 lekárňami na Slovensku. Našim cieľom vždy bolo byť blízko k zákazníkom, budovať si dôveru a rodinný vzťah k našim zákazníkom a zamestnancom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2057415  Dátum zverejnenia: 23.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, upresnené na pracovnom pohovore