Lekár na oddelení dlhodobo chorých - aj bez špecializácie

VITALITA n.o. LEHNICE

Miesto práce
Lehnice, okr. Dunajská Streda, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
nad rámec zákona č. 578/2004

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lekár oddelenia dlhodobo chorých - plný úväzok

Práca v zdravotníckom zariadení s perspektívou strednodobého rozvoja vďaka investičným aktivitám prebiehajúcim v súčasnosti. Možnosť ďalšieho vzdelávania, služobných ciest a ďalšieho odborného rastu.
Možnosť profesionálneho rastu a kariérneho postupu v rámci spoločnosti

V prípade, že máte o túto pracovnú pozíciu záujem zasielajte Vaše žiadosti, profesijné životopisy a doklady o vzdelaní e-mailom, alebo poštou na uvedenú adresu. V zmysle Zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, prosíme kandidátov o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

5

Atestácia v odboroch: geriatria, vnútorné lekárstvo, atď...
Maďarský jazyk vítaný.

Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby v oblasti: poskytovania zdravotnej starostlivosti:
1.ambulantná starostlivosť v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia a v odbore všeobecné lekárstvo
2. poskytovanie procedúr liečebnej rehabilitácie
3. ústavná starostlivosť v lôžkovom zariadení
4.ošetrovateľské služby v Dome ošetrovateľskej starostlivosti
5. ambulancia všeobecného lekára
poskytovania sociálnych služieb:
opatrovateľské služby
organizovanie spoločného stravovania
starostlivosť v zariadení opatrovateľskej služby
zariadenie pre seniorov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Č. 113
930 37 Lehnice

Kontakt

ID: 349317   Dátum zverejnenia: 3.8.2017