Pracovník výroby v baliarni ovocia a zeleniny

Vita-zel & company s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-manipulácia so strojmi a zariadeniami v baliarni ovocia a zeleniny
-práca na vysokozdvižnom a nízkozdvižnom vozíku
-zabezpečenie požadovanej kvality finálneho produktu
-kontrola finálneho produktu(kvalita suroviny, kvalita balenia, správnosť označenia produktu...)
-úzka spolupráca s vedúcim baličky
-základná údržba strojov a zariadení (nie je potrebná odborná technická zručnosť)
V prípade, že na tejto pozícii preukážete pracovitosť, snahu a schopnosť plniť aj zložitejšie pracovné úlohy môžte u nás získať zodpovednejšiu pozíciu, ktorá je samozrejme aj vyššie finančne ohodnotená.

Ponúkame:
- prácu v stabilnej spoločnosti
-ubytovanie
-do všetkých pracovných postupov vás zaučia skúsení pracovníci baličky
-možnosť absolvovať kurz vodiča motorových vozíkov

Informácie o výberovom konaní

V prípade vážneho záujmu o ponúkanú pozíciu
pošlite svoj profesijný životopis mailom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.10.2016 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

1

Od uchádzača očakávame chuť pracovať a učiť sa.
-základné technické zručnosti
-časovú flexibilitu
-uchádzač musí byť schopný spolupracovať s tímom, ale aj samostatne a aktívne riešiť vzniknuté situácie v prevádzke.
-na tejto pozícii je potrebná schopnosť zvládať stresové situácie,
schopnosť komunikovať s kolegami ako aj vedúcimi pracovníkmi
prevádzky.
-skúsenosti s vedením pracovného kolektívu považujeme za výhodu
rovnako ako osvedčenie na vedenie nízkozdvižného prípadne vysokozdvižného vozíka.
Na všetky pracovné postupy budete zaškolení skúsenými pracovníkmi baliarne.

Vita-zel & company spol. s r.o. sa po transformácii v roku 2002 etablovala na trhu zeleniny ako spoľahlivý obchodný partner a pestovateľský odborník.

Našim cieľom je uspokojiť široké spektrum odberateľov kvalitnej a biologicky nezávadnej zeleniny a ovocia.

Investujeme nemalé prostriedky do rozvoja odborných vedomostí našich zamestnancov a do špičkových informačných a technologických postupov a mechanizmov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vita-zel & company spol. s r.o.
Logistický park Senec, Dialničná cesta 5, Hala C
90301 Senec

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1745813   Dátum zverejnenia: 21.9.2016