Skladový robotník/robotníčka v sklade ovocia a zeleniny

Vita-zel & company s.r.o.

Miesto práce
Dialničná cesta 5, Hala C, Senec
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
4 - 4,20 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-manipulácia s ovocím a zeleninou
-nakládka vykládka kamiónov
-triedenie, čistenie a balenie ovocia a zeleniny
-balenie a označovanie ovocia a zeleniny
-obsluha baliarenských liniek
-udržiavanie poriadku v sklade ovocia a zeleniny
-príprava tovaru na expedíciu
-kontrola tovaru pripraveného na expedíciu

Práca v stabilnej spoločnosti
V prípade, že na tejto pozícii preukážete pracovitosť, snahu a schopnosť plniť aj zložitejšie pracovné úlohy môžte u nás získať zodpovednejšiu pozíciu, ktorá je samozrejme aj vyššie finančne ohodnotená.

Pokiaľ máte vážny záujem pracovať v našej spoločnosti pošlite svoj
životopis na uvedenú e-mailovú adresu. Výberové konanie bude prebiehať formou osobného pohovoru, ktorého termín Vám oznámime
keď spracujeme došlé životopisy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.10.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzačov očakávame vysoké pracovné nasadenie, schopnosť samostatne riešiť pracovné úlohy, schopnosť komunikovať s nadriadenými. Na uvedenej pozícii uchádzač využije aj technické zručnosti,prípadne skúsenosti v skladovom hospodárstve. Preukaz na vedenie Nzv a Vzv považujeme za výhodu, ale nie je nevyhnutný.
V prípade, že na tejto pozícii preukážete pracovitosť, snahu a schopnosť plniť aj zložitejšie pracovné úlohy môžte u nás získať
zodpovednejšiu pozíciu, ktorá je samozrejme aj vyššie finančne ohodnotená.

Vita-zel & company spol. s r.o. sa po transformácii v roku 2002 etablovala na trhu zeleniny ako spoľahlivý obchodný partner a pestovateľský odborník.

Našim cieľom je uspokojiť široké spektrum odberateľov kvalitnej a biologicky nezávadnej zeleniny a ovocia.

Investujeme nemalé prostriedky do rozvoja odborných vedomostí našich zamestnancov a do špičkových informačných a technologických postupov a mechanizmov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vita-zel & company spol. s r.o.
Logistický park Senec, Dialničná cesta 5, Hala C
90301 Senec
ID: 1717572   Dátum zverejnenia: 21.9.2016