Samostatný vychystávač v sklade ovocia a zeleniny

Vita-zel & company s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
650 EUR/mesiac+ ďalšie odmeny a prémie. Ponukaný plat v čistom 650 Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-manipulácia s ovocím a zeleninou
-triedenie, čistenie a balenie ovocia a zeleniny
-balenie a označovanie ovocia a zeleniny
-príprava tovaru na expedíciu

Práca v stabilnej spoločnosti
V prípade, že na tejto pozícii preukážete pracovitosť, snahu a schopnosť plniť aj zložitejšie pracovné úlohy môžte u nás získať zodpovednejšiu pozíciu, ktorá je samozrejme aj vyššie finančne ohodnotená.

Pokiaľ máte vážny záujem pracovať v našej spoločnosti pošlite svoj
životopis na uvedenú e-mailovú adresu. Výberové konanie bude prebiehať formou osobného pohovoru, ktorého termín Vám oznámime
keď spracujeme došlé životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preukaz na vedenie Nzv a Vzv považujeme za výhodu, ale nie je nevyhnutný.
V prípade, že na tejto pozícii preukážete pracovitosť, snahu a schopnosť plniť aj zložitejšie pracovné úlohy môžte u nás získať
zodpovednejšiu pozíciu, ktorá je samozrejme aj vyššie finančne ohodnotená.

VITA - ZEL & company spol. s r.o. sa po transformácii v roku 2002 etablovala na trhu zeleniny ako spoľahlivý obchodný partner a pestovateľský odborník.

Našim cieľom je uspokojiť široké spektrum odberateľov kvalitnej a biologicky nezávadnej zeleniny a ovocia.

Investujeme nemalé prostriedky do rozvoja odborných vedomostí našich zamestnancov a do špičkových informačných a technologických postupov a mechanizmov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1717572  Dátum zverejnenia: 18.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac