Barman, čašníčka

VITA Pružina, s.r.o.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dojedná sa osobne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Barman:
Zaznamenávanie objednávok a príprava nápojov.
Servírovanie objednaných nealkoholických a alkoholických nápojov.
Dodržiavanie správneho postupu prípravy predávaných nápojov.
Sledovanie správnych skladových zásob nápojov a doplnkových produktov.
Obsluhovanie registračnej pokladne a vyúčtovanie objednávok.
Čašníčka:
Obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi.
Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie, obsluhovanie registračnej pokladne.

Jedná sa o prácu v dobre zabehnutom penzióne v Pružine,s možnosťou ubytovania v mieste výkonu práce. Výborné osobné ohodnotenia.

Žiadosti so životopisom prosím zasielať na e-mail: [email protected] . O termíne výberového konania Vás budeme informovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ponúkame ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach, prevádzkovanie športových zariadení, vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2724991  Dátum zverejnenia: 8.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dojedná sa osobne