Grafický dizajnér

VISUAL COMMUNICATION s.r.o.

Miesto práce
Karpatská 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava kreatívnych konceptov, spolupráca pri návrhoch podkladov promo aktivít, tvorba grafických návrhov na platforme Mac OS podľa zadania od klienta, dtp práce, príprava online podkladov. Výhodou je ak je uchádzač zorientovaný v Online prostredí a Social prostredí.

Píšte [email protected] obratom vás budeme kontaktovať alebo si osobný pohovor dohodnite na tel. čísle 02/52623113

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Expert
Adobe InDesign - Expert
Adobe Photoshop - Expert

Samostaná práca, ale aj práca v tíme. Schopnosť učiť sa ale aj učiť. Zvladať stres. Prispôsobiť sa potrebám a pracovnému času klienta.

Stabilná spoločnosť s 22 ročným pôsobením a skúsenosťami na trhu. Kreatívne štúdio, pôsobiace v oblasti dizajnu, reklamy, marketingu, eventov, web, social a online komunikácie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 445149  Dátum zverejnenia: 5.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou