Account manager

VISUAL COMMUNICATION s.r.o.

Miesto práce
Karpatská 18, 811 05 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000€ + odmeny, rast platu od skusobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou zamestnanca je starostlivosť o stálych aj nových zákazníkov, komunikácia s dodávateľmi, príprava cenových ponúk, zadaní a objednávok, spracovanie podkladov pre kreatívne oddelenie, dohľad nad celou realizáciou zákazky až po finálnu kontrolu a vyhodnotenie projektov.

Výberové konanie bude prebiehať v priestoroch spoločnosti na Karpatskej ulici 18, 811 05 BRATISLAVA. Výberové konanie bude prebiehať priebežne, denne a v prípade najdenia vhodného uchadzača ho ukončíme. Preferujeme aktivny prístup k tejto ponuke, takže kto bude aktívny a prejaví vysoký zaujem o prácu, príde odprezentuje sa "predá sa" ma veľkú šancu na úspech.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Outlook - Expert
ABRA ERP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre cieľavedomého, pracovitého a nekonfliktného uchádzača. Vítané sú dobré organizačné a prezentačné schopnosti, takisto kultivovaný písomný, telefonický a osobný prejav. Preferujeme skúsenosti v reklame alebo príbuznom obore. Samostaná práca, ale aj práca v tíme. Schopnosť učiť sa ale aj učiť. Zvladať stres. Prispôsobiť sa potrebám a pracovnému času klienta.

Stabilná spoločnosť s 22 ročným pôsobením a skúsenosťami na trhu. Kreatívne štúdio, pôsobiace v oblasti dizajnu, reklamy, marketingu, eventov, web, social a online komunikácie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1342889  Dátum zverejnenia: 20.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€ + odmeny, rast platu od skusobnej doby