Technik kvality

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohliadanie na operátorov a kontrolovanie dodržiavania procesu medzi výrobou a finálnou montážou
- vykonávanie pomocných prác na oddelení kvality
- poskytovanie podpory Inžinierovi kvality
- poskytovanie administratívnej podpory
- spolupráca pri vytváraní reportov, analýz a inej dokumentácie
- práca na zmeny

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť pracovať s modernými technológiami
- možnosť profesijného rastu
- zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v rámci firmy alebo v zahraničí
- zaujímavé platové podmienky
- príplatky za poobednú zmenu nad rámec zákona
- príplatok za nadčasové hodiny nad rámec zákona
- obed za 1€ (príspevok zamestnanca)
- vernostný (letný) a vianočný plat
- dochádzkový bonus (mesačný a ročný)
- osobné ohodnotenie
- bohatý sociálny program (príspevok do DDS, príspevok na stravu, pitný režim, vianočné poukážky, vitamínové balíčky, a iné)

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné schopnosti
- komunikačné schopnosti
- samostatnosť
- zodpovednosť
- precíznosť
- skúsenosti vo výrobnom procese v automobilovom priemysle výhodou

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2932166  Dátum zverejnenia: 19.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac