Procesný inžinier pre plastovú výrobu

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo 1088, okres Námestovo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podieľa sa na rozbehu plastovej výroby a nastavení procesov
- vykonáva pravidelnú kontrolu procesov na zlepšovanie efektívnosti výrobných procesov a kvality práce
- zabezpečuje a koordinuje správne zaškolenie nastavovačov strojných zariadení
- starostlivosť o vzorkovanie, spúštanie sériovej výroby
- integrácia výrobných procesov do produkcie
- spracovanie zákazníckych požiadaviek - technická dokumentácia

- stabilná práca v renomovanej spoločnosti
- možnosť pracovať s modernými technológiami
- možnosť profesijného rastu
- zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v rámci firmy alebo v zahraničí
- zaujímavé platové podmienky a 13. plat
- bohatý sociálny program
- jazykové kurzy

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku a anglickom jazyku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, materiálovotechnologické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s plastovou výrobou, skúsenosti s US vibračné zváracie zariadenie výhodou
- skúsenosti s metódami v automobilovom priemysle výhodou (APQP, Lean manufacturing, Six Sigma, ISO/TS 16949)
- schopnosť viesť a organizovať tím ľudí
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2428793  Dátum zverejnenia: 9.2.2016