Lean Implementer

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo 1088, okres Námestovo
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podieľa sa na trvalom zlepšovaní procesov v závode
- využíva Lean princípy ako 8 druhov strát, štandardizovanú prácu, value stream mapu, TPM, kanban, error proofing
- vedie kaizen proces v závode, zbiera, eviduje a podieľa sa na vyhodnocovaní jednotlivých kaizen nápadov
- spolupracuje s industriálnymi inžiniermi pri 6sigma projektoch

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť pracovať s modernými technológiami
- možnosť profesijného rastu
- zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v rámci firmy alebo v zahraničí
- vianočný plat
- bohatý sociálny program (poukážky na masáž, do aquaparku, príspevok na stravovanie, jazykové kurzy a iné)

Žiadosť a životopis posielajte v slovenskom jazyku na nižšie uvedený email.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.

Ďakujeme za porozumenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť Lean nástrojov
- samostatnosť pri práci
- schopnosť pracovať tímovo a vedieť motivovať
- anglický jazyk - základy
- MS office - základy

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2380282  Dátum zverejnenia: 16.1.2018