Junior Account Manager – High-Tech Senzory

Visionline Management Ltd

Banska Bystrica & Nitra, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.02.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

"JEDEN Z TOP 25 NAJVIAC INOVATIVNYCH SPOLOCNOSTI NA SVETE " - FORBES MAGAZINE

• Po komplexnom technickom a obchodnom školení, budete zodpovedný za zvýšenie prieniku na trh vo vašom predajnom teritóriu prostredníctvom rozvoja podnikania aj s existujúcimi, aj s potenciálnymi, novými zákazníkmi B2B.
• Prezentáciou našich výrobkov a diskutovan9m so zákazníkmi, dokážete ponúknuť zákazníkovi technické riešenia, ktoré naliehavo potrebuje pre svoje podnikanie.
• Vaše propagačné aktivity budú obsahovať fascinujúce aplikácie v rôznych výrobných a spracovateľských odvetviach a inštitúciách na celom pridelenom teritóriu.
• Samozrejme, vaša iniciatíva sa bude tiež ceniť pri objavovaní nových obchodných príležitostí a rozvoji značky.
• Prostredníctvom pravidelných stretnutí a sledovaním budete budovať a udržiavať portfólio cenných klientskych vzťahov a pravidelne informovať zákazníkov o našich najnovších technických inováciách.

• Výnosnú kariéru v oblasti predaja B2B v renomovanej svetovej firme.
• Pravidelné školenia o našich inovatívnych produktoch a nepretržité vedenie a podporu zdokonaliť vaše obchodné zručnosti.
• Neobmedzenú zmluvu, priame uplatnenie v našej spoločnosti (nie len ako pracovná sila).
• Samozrejme ponúkame atraktívny platový balíček a služobný automobil (aj na súkromné účely).
• Provízie z predaja.
• Príležitosť využiť vaše znalosti angličtiny v profesionálnom a medzinárodnom podnikateľskom prostredí.

Informácie o výberovom konaní

Máte záujem?
Prosím, pošlite vašu žiadosť nášmu náborovému poradcovi: Mr. David Saunders [email protected] alebo zavolajte na telefónne číslo: +44-7454 86 46 66.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

"JEDEN Z TOP 25 NAJVIAC INOVATIVNYCH SPOLOCNOSTI NA SVETE" - FORBES MAGAZINE

Už štyri desaťročia poskytujeme hi-tech riešenia v oblasti automatizácie výroby na štyroch kontinentoch a neúnavne tlačíme dopredu technologické hranice s vášnivou oddanosťou pre inovácie. Naša značka je preslávená vďaka najvyššej kvalite. Sme šťastní, že naši drahí zákazníci sú z rôznych oblastí ako je napríklad automobilový priemysel, spotrebná elektronika, farmaceutický priemysel a z mnohých ďalších.

Vďaka najmodernejšiemu technickému rozvoju našej spoločnosti, sa podľa aktuálneho "Business Week Global 1000" radíme medzi 500 najúspešnejších spoločností.

Aby sme podporili naše neustále sa rozširujúce podnikanie na Slovensku, v súčasnosti hľadáme 1 ďalších obchodný zástupca, aby sa pripojili k nášmu elitnému tímu, ako:

Junior Account Manager – Banska Bystrica & Nitra

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Profil:
• Buď máte:
- akademický titul v podnikovej ekonómike a silný záujem o techniku; alebo
- máte akademický titul v elektronike, výrobnom inžinierstve alebo v inej súvisiacej inžinierskej disciplíne a tiež silný záujem pracovať v oblasti predaja.
• Nejaká prvá komerčná skúsenosť v prostredí B2B je plus, ale vítaní sú aj absolventi, ktorí začínajú kariéru.
• Máte radi výzvu orientovanú na cieľ a ste proaktívna osoba riadená predajom.
• Vďaka prístupu orientovanému na klienta, ste komunikatívny a môžete aktívnym spôsobom načúvať potrebám zákazníka.
• Ste vnímavý a celý nedočkavý dozvedieť sa o modernej technológii.
• Hovoríte slovensky na úrovni rodeného Slováka a máte dobré znalosti angličtiny.

Global Engineering Recruitment
ID: 2839810  Dátum zverejnenia: 5.12.2016