IT konzultant a špecialista pre oblasť podnikových informačných systémov

Vision SK s.r.o.

Miesto práce
Trenčín Region
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Česká softwarová firma Vision Praha, s.r.o. hľadá pre svoju dcérsku spoločnosť Vision SK, s.r.o. skúseného konzultanta.

Očakávame znalosť SQL technológií na úrovni administrátora, znalosť podnikových procesov (vítaná je orientácia vo všeobecných rysoch výroby, zásobovania a CRM) a schopnosť dobrej komunikácie s ľuďmi. Oceňujeme aktívny prístup, zodpovednosť a chuť na prekonávanie najrôznejších problémov odborného charakteru.

Uvítame kandidátov, ktorí hľadajú dlhodobý pracovný pomer a chcú sa stať stabilnou podporou nášho tímu.

Ponúkame super kolektív, množstvo rôznorodej práce a zodpovedajúce finančné ohodnotenie.
Okrem základnej zložky mzdy, uvedenej v inzercii, je pracovník odmeňovaný atraktívnou variabilnou zložkou, závislou od dosahovaných výkonov a kvality práce.

dohodou

Ak máte záujem u nás pracovať, kontaktuje nás prosím na nižšie uvedených kontaktných údajoch - prosíme Vás o zaslanie Vášho životopisu s uvedením pracovných skúseností a referencií emailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
Sybase - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v odbore informačných technológií
- flexibilita a ochota na neustále vzdelávanie, príp. samovzdelávanie
- záujem o informačné technológie a prehlbovanie poznatkov v tejto oblasti

Spoločnosť Vision SK, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou českej softwarovej firmy Vision Praha, s.r.o.
Zaoberá sa vývojom, implementáciou a servisom podnikového informačného systému Vision32.
Dnes patríme k významným dodávateľom podnikových informačných systémov v segmente stredných a väčších firiem.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 869492  Dátum zverejnenia: 21.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000