PPC špecialista, zdvihni ruku a chyť TOP ponuku

VISIBILITY s.r.o.

Miesto práce
Pánska 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceme, aby si sa stal súčasťou VISItímu
Performance tím vo VISIBILITY hľadá novú, skúsenú posilu. Ak máš za sebou nejednu úspešnú PPC kampaň, certifikátov máš nazbieraných toľko, že už ich nemáš kam dávať, tak čítaj ďalej. Už čoskoro môžeš byť súčasťou VISItímu.

Aký by si mal byť? Oplatí sa spĺňať pravidlo KPP – kreatívny, presný, precízny, aj pravidlo SFS – samostatný, flexibilný, predvídavý.

Pre matematikárov
PPC = KPP + SFS

Neodradila ťa táto matematická hračka? Tak ideme ďalej!
- v Google Adwords si ako doma, produkty Google Adwords sú v tvojom produktovom rebríčku na prvých miestach a ich využitie máš v najmenšom prste ruky,
- facebook kampane ovládaš bezchybne,
- nie sú ti neznáme ani ďalšie reklamné nástroje ako Sklik, Etarget, DoubleClick, Adform, Crimtan a podobné,
- nastavenie meraní na web stránke a analýza dát prostredníctvom Google -
- analytics je pre teba niečo ako úplná automatika,
- certifikáty od Google si už nemáš kam dávať,
- nastavíš základné merania v Google Tag Manageri úplne bezproblémov,
- všetky dáta si vieš dobre rozanalyzovať a vyhodnocovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

♥ Aby si vedel svoju prácu dobre predať, treba ju vedieť správne prezentovať pred klientom. Aj toto bude tvojou úlohou,
♥ Angličtina na pokročilej úrovni pre teba nebude žiadny problém,
♥ Pri práci s tabuľkami a grafmi Office alebo podobného programu netápaš,
♥ A v neposlednom rade musíš mať chuť vzdelávať sa a učiť sa nové veci.

Blížime sa k záveru.

My ti ponúkame skvelé miesto vo VISItíme. Neváhaj a pošli životopis a pre ešte bližšie spoznanie motivačný list. Všetky si podrobne čítame, preto si na ňom daj záležať. Tešíme sa na teba.

Visibility má slovenské korene a medzinárodné ambície. Začínali sme ako SEO agentúra, no online marketing sme postupne vzali útokom. Dnes pre klientov tvoríme dlhodobé stratégie, staráme sa o ich PPC a mediálne kampane či komunikujeme na sociálnych sieťach.
Za tie roky sme sa toho veľa naučili. A rozhodli sme sa učiť aj iných – vzdelávanie sa pre nás stalo hlavným poslaním. Aj týmto spôsobom chceme okoliu povedať, ako dôležití sú pre nás ľudia. Zamestnanci, klienti aj fanúšikovia, všetkých ľúbime
rovnako♥

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Pánska 14
811 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Horáčková
E-mail: poslať životopis
ID: 3154713   Dátum zverejnenia: 8.8.2017