Web developer

VISIBILITY s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie webov pre klientov od menších prezentačných webov po graficky zaujímavé a originálne weby.

HTML/CSS/JS kóder pre front-end by mal:
- ovládať prácu s WordPressom na vysokej úrovni (úprava pluginov, template atď.)
- poznať najnovšie kódovacie verzie CSS a HTML
- skúsenosti s ďalšími CMS, napríklad Magento, Drupal sú vítané
- čiastočne ovládať grafiku pre malé úpravy dizajnu pri kódovaní.

- flexibilná pracovná doba,
- financovanie vzdelávania, konferencií, jazykový kurz
- hranie stolného futbalu a Xboxu, teambuildingové akcie a veľa ďalších

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
WordPress - Expert

- samostatnosť
- zodpovednosť
- schopnosť efektívne plánovať a využívať čas
- dodržiavanie deadlinov.

Visibility má slovenské korene a medzinárodné ambície. Začínali sme ako SEO agentúra, no online marketing sme postupne vzali útokom. Dnes pre klientov tvoríme dlhodobé stratégie, staráme sa o ich PPC a mediálne kampane či komunikujeme na sociálnych sieťach.

Za tie roky sme sa toho veľa naučili. A rozhodli sme sa učiť aj iných – vzdelávanie sa pre nás stalo hlavným poslaním. Aj týmto spôsobom chceme okoliu povedať, ako dôležití sú pre nás ľudia. Zamestnanci, klienti aj fanúšikovia, všetkých ľúbime

rovnako♥

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1888272  Dátum zverejnenia: 3.10.2014