Webdesigner/Grafik

Vis Maior Systems s.r.o.

Miesto práce
okres Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a kreatívneho webdesignera/grafika na obohatenie nášho vývojového teamu.
Pracuješ s programami od Adobe a máš rád(a) najnovšie trendy v internetovom svete? Hľadáme Ťa.

Náplňou práce bude tvorba a aktualizovanie webstránok, microsite a eshopov.
Správa kanálov na sociálnych sieťach (Google+ Facebook).
Vytváranie grafiky pre tlačové materiály (vizitky, letaky...).
Príprava newslettrov s firemnou ponukou.

Ponuka platí pre uchádzačov z Prievidze a okolia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Portfolio predchádzajúcej tvorby webstránok alebo podkladov pre tlač (portfólio je povinné)
Ukončené vzdelanie (nehľadáme študenta)
Znalosť balíka programov Adobe - hlavne Photoshop a Illustrator
Znalosť HTML a CSS
Výhodou je znalosť Wordpress, SEO, Javascript

Zaoberáme sa vývojom internetových aplikácií

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1849767  Dátum zverejnenia: 28.8.2014