Konzultant / Systémový inžinier

Virte a.s.

Miesto práce
Záhradnícka 151, 821 08 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
podľa vzájomnej dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis zodpovednosti pracovnej pozície:
• poradenstvo a odborné konzultácie v rámci pridelených tém,
• zúčastňuje sa na analýze požiadaviek a východiskového stavu,
• zúčastňuje sa na návrhu architektúry a detailného technického návrhu riešenia,
• implementácia a test riešenia,
• tvorba dokumentácie,
• spolupráca na zaškolení používateľov a zavedení systému do prevádzky,
• spolupráca na migrácii produkčných systémov,
• ďalšie vzdelávanie, udržiavanie kvalifikácie a certifikácia.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady:
• tímový hráč,
• proaktívny prístup,
• samostatnosť a zodpovednosť,
• ochota vzdelávať sa,
• schopnosť zvládať nárazové situácie,
• prezentačné schopnosti,
• kreativita,
• zmysel pre humor výhodou
Odborné požiadavky:
• Znalosť operačných systémov MS Windows a Linux
• Základy vývoja na úrovni skriptovacích jazykov
• Skúsenosti s inštaláciou a administráciou databázových systémov (Oracle výhodou)
• Základná znalosť sieťových protokolov a služieb
• Základná znalosť monitorovacích systémov
• Znalosť virtualizačných technológii VMware, Citrix výhodou
• Široký prehľad o IT technológiách je výhodou
Ďalšie požiadavky:
• Aktívna znalosť anglického jazyka; nemecký jazyk výhodou
• Schopnosť písať dokumentáciu
• Vodičský preukaz skupiny B

Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti návrhu a výstavby bezpečných IT prostredí s možnosťou multimediálnej komunikácie a efektívneho spracovávania a zdieľania citlivých informácií pre veľké korporácie a verejný sektor.
Ponúkame inovatívne riešenia s využitím produktov spoločností Microsoft, CA, virtualizačných technológii VMware, Citrix a bezpečnostných technológií našich partnerov Checkpoint, Barracuda, BalaBit, Eset a ďalších. Tvoríme riešenia, ktoré dôkladne zohľadňujú jedinečnosť a individuálne požiadavky našich klientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1642602  Dátum zverejnenia: 25.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa vzájomnej dohody