Produktový špecialista pre CNS, Žilinský kraj

Vipharm Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca predovšetkým s Rx produktami
- Spolupráca s odborníkmi z oblasti psychiatrie a neurológie
- Pravidelné návštevy lekárov a lekární
- Budovanie dobrých vzťahov s klientami, budovanie dobrého mena a image nielen sebe ale aj spoločnosti
- Pravidelné reporty, analýza situácie na trhu, sledovanie možných príležitostí a hrozieb, návrhy riešenia konkrétnych prípadov
- Aktívna spolupráca so Sales Managerom
- Zodpovednosť za plnenie obchodných plánov v zverenom regióne
- Poskytovanie odborných informácií, lekárskych štúdií, odborných materiálov
- Informovanie klientov o portfóliu spoločnosti
- Uzatváranie objednávok v lekárňach

- Zaujímavá a motivujúca náplň
- Práca pre spoločnosť s každoročným nárastom podielu na trhu
- Motivujúce ohodnotenie výkonu s priamou nadväznosťou na výsledky práce
- Služobné vozidlo s možnosťou využitia aj na súkromné účely, mobil, notebook
- Pravidelné odborné zaškolenie na vysokej úrovni
- Ďalšie benefity budú špecifikované na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme človeka s príjemným vystupovaním a komunikačne zdatného, ktorý je samostatný a k prideleným úlohám pristupuje zodpovedne. Je aktívny vodič, zvláda stresové situácie a dokáže sa presadiť na neustále meniacom sa trhu. Pozná svoje výhody pred konkurenciou, z každej situácie sa snaží vyťažiť čo najviac a následne nadobudnuté poznatky uplatňovať v praxi. Prax na pozícií produktový špecialista / medicínsky reprezentant je podmienkou.

Vipharm Slovakia s.r.o. je pobočkou medzinárodnej farmaceutickej spoločnosti Vipharm S.A. orientovanej na výskum, výrobu a predaj vysoko kvalitných liekov a zdravotníckych pomôcok. Na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 2008 najmä v rámci špecializácií CNS, ONKO, URO, DIA.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2019683  Dátum zverejnenia: 19.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou