Účtovník/Ekónom

VIPER, s.r.o.

Miesto práce
Polianky 41, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
od 15.09.2014 poprípade od 01.10.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie podvojného účtovníctva v programe fibu + skladové hospodárstvo (príjemky, výdajky, vedieť sa orientovať v skladovom hospodárstve), spotrebná daň (daň z piva), spracovanie DPH(mesačný platca DHP), Uzávierkové práce (Daň z príjmov právnických osôb) Riešenie objednávok so zákazníkmi.
Komunikovanie s daňovým úradom.
Vedieť aspoň pokročilo nemecký jazyk!(slovom a písmom)t.j. vedieť sa dohovoriť

Hľadáme schopného človeka, ktorý vie účtovať (t.j. je samostatný)!!

Životopisy spolu s motivačným listom zasielajte na adresu: [email protected].

Ozveme sa iba vybraným uchádzačom, ktorý spĺňajú podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme šikovného človeka, ovládajúceho nemecký jazyk!

spoločnosť vedie účtovnú a mzdovú evidenciu a poskytuje poradenstvo v oblasti
ID: 1072583  Dátum zverejnenia: 19.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na osobnom pohovore