Online vedúci predaja

VIP Invest Group Kft.

Miesto práce
Bratislava, Budapešť
Termín nástupu
01.06.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je to nová pozícia, pretože on bude náš prvý kolega na Slovensku. Najväčšia výzva v tejto pracovnej pozícii je presne to, že musí rozbehnúť obchodné záležitosti firmy VIP Phone.
Marketing webového obchodu nebude jeho starosť, ale musí podávať informácie a zorganizovať obsluhu a každodennú koordináciu záujemncom, ktorý sa budú hlásiť pod vplyvom marketingu.

Úlohy
· Dosiahnutie a uskutočnenie obchodných cieľov
· Profesionálne obslúženie zákazníkov, zaistenie ozajstného nákupného zážitku
· Vyriešenie problémov zákazníkov
· Osobné obslúženie firemných zákazníkov(key account management)
· Vybudovanie denného operatívneho fungovania obchodu, neskôr vedenie,k tomu spájajúce sa organizačné a administratívne úlohy
· Vybudovanie svojho tímu, jeho riadenie, motivovanie a nepretržité rozvíjanie
· Nepretržitá aktualizácia dát v slovenskom webovom obchode
· Zabezpečenie tovaru a servisnej logistiky
· Analýza obchodných výsledkov, pozorovanie konkurencie

Takého kolegu potrebujeme, pre ktorého je dôležitou hodnotou, že tu musí vyhovieť oveľa vyšším odborným požiadavkam od trhového priemeru. Opakom mi ponúkame istú, dlhodobú odbornú kariéru a firemnú kultúru v rodinnej atmosfére /nie v multinacionálnej/

· Konkurencieschopný plat
· Odborné výzvy späté s nepretržitým vývojom
· Aj napriek hospodárskej kríze je to dinamicky sa rozvíjajúca, vzrastajúca firma so silným kapitálom
· Tréningy a ďalšie školenia

Nakoľko sa cítite byť tou správnou osobou na zaplnenie tejto pozície, čakáme vašu prihlášku /fotografia, životopis v maďarskom jazyku/ na [email protected] e-mailovú adresu, do kolónky predmetu napíšte „Vedúci predaja”

Motivačný list napíšte do textovej kolónky emailu /nedávajte do pripájacieho fajlu/, a v každom prípade odpovedzte na nasledujúce otázky:

1. Prečo sa chcete zaoberať práve s vedením predaja v online forme?
2. Kam sa chcete v tom rozvíjať?
3. Pracovali ste už vo webovom obchode, a prečo by to bolo dobré pre vás?
4. Čo je to, čo vás naozaj motivuje?
5. Čo by pre vás bola ozajstná odborná výzva?
6. Prečo by pre nás bolo dobré s vami spolupracovať?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ideálny kandidát v zahraničnej firme /kde je vysoká úroveň obchodnej kultúry/, vo webovom predaji by mal mať skúsenosti v oblasti obchodného vedúceho, ďalej by mal vyslovene šikovne zostaviť tím a menežovať svojich zamestnancov, pretože výsledky a úspešnosť jeho práce bude závisieť od toho. Keď ste už úspešne spustil nejaký obchod, a náhodou mal aj nejakú spojitosť s mobilnými telefónmi, tak to je už non plus ultra.

· Stredoškolské vzdelanie
· Aspoň 5 ročné skúsenosti s obchodným predajom
· Aspoň 1-2 roky skúsenosti s vedením obchodu
· Preukázaná úspešná odborná minulosť
· Znalosť slovenského jazyka ako materinský jazyk
Komunikačná znalosť maďarského jazyka (k vnútornej komunikácii s firemným tímom)
· Prednosťou je aj skúsenosť s webovým predajom

A VIP Phone Hungary Kft. www.vip-phone.hu je od roku 2003 jeden z určujúcich predajcov mobilných telefónov v Maďarsku. Predávame výrobcom nezávislé telefóny tak, že započítame do toho aj starý, používaný telefón.

A nielen pre privátne osoby, ale aj multinacionálne firmy predávame kompletné flotty. Popri tom sme silný v službách, napríklad v nasšom servise jedinečným spôsobom dáme náhradný telefón v podobnej hodnote, aký náš zákazník dá u nás opraviť, a taktiež ho v Budapešti a v Bratislave zadarmo dopravíme k zákazníkovi.
ID: 2110788  Dátum zverejnenia: 16.5.2015