Office manager

VIP 24 Plus s. r. o.

Miesto práce
Miletičova 21, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia a upevňovanie vzťahov s nemeckými zahraničnými partnermi
- vypracovávanie cenových ponúk pre partnerov
- vypracovávanie ponúk pre záujemcov o pracovné miesta
- vyhodnocovanie výberových konaní
- korektné spracovávanie podkladov a informácií pri vyslaných zamestnancoch
- pomoc pri organizácii cesty pre vyslaných zamestnancov
- starostlivosť o klientov a riešenie prípadných problémov so zamestnancami v zahraničí po telefóne.

- sick day / zdravotné voľno
- možný home office
- firemný počítač a telefón aj na súkromné účely
- finančné prémie za produktivitu na mesačnej báze
- finančný príspevok na cestovanie do práce

V prípade, že ťa táto ponuka zaujala, tak pošli svoj životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku na e - mailovú adresu : [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme medzi seba do Bratislavy šikovnú, komunikatívnejšiu nemecky hovoriacu osobu. Ak nemáš rád/rada stereotyp a baví ťa akčná vzrušujúca práca alebo len proste rád /rada pracuješ s ľuďmi a zároveň ti nevadí ani trochu administratívy, či práca za počítačom, tak toto pracovné miesto je presne pre teba. Neváhaj a pripoj sa k nášmu Tímu. Znalosť nemeckého jazyka je podmienkou.

Sme dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca od roku 2013. Za toto obdobie sme si stihli vybudovať silné a stabilné miesto na trhu práce na medzinárodnej úrovni. Ponúkame voľné pracovné miesta na Slovensku ale aj v Nemecku a v nemecky hovoriacich krajinách a zároveň ponúkame solídnu prácu v oblasti opatrovania, vedenia domácností a upratovania. Naši klienti nájdu pod našou strechou kompletný servis služieb a ochotný a profesionálny personál. Pri pracovných miestach v zahraničí aj nadštandardný zárobok a možnosť zlepšiť si svoje jazykové schopnosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3034834  Dátum zverejnenia: 5.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou