Referent - aj pre absolventov a študentov

Viola Urbašíková - Turbo Project

Šahy, Dudince, Hriňová, Smolenice, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Turčianske Teplice, okres Trnava, okres Levice, okres Zlaté Moravce, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Júl, August
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozširovania pôsobnosti našej spoločnosti hľadáme ambicióznych a šikovných ľudí na pozíciu: Referent/ka.

Pracovná pozícia si nevyžaduje predošlú prax nakoľko máme vlastný systém práce a bezplatné vnútrofiremné zaškolovanie. Preto je vhodná pre absolventov aj študentov VŠ. Nieje potrebná živnosť. Je možné pracovať na zmluvu aj dohodu.

Náplň práce: Administratíva, práca s PC, príprava obchodných podmienok, spracovanie žiadostí, vyhľadávanie najlepšej možnosti na trhu, príprava projektov pre zákazníkov, nezávislý audit.

Uchádzači majú ZARUČENÝ postup v kariére!

-Firemné vzdelávanie s medzinárodným certifikátom
-Bez skúšobnej doby
-Firemný mobil s neobmedzeným volaním
-Flexibilná pracovná doba
-Kariérny rast (možné zvýšenie platu už po 2 mes. až o 20%)
-Firemné akcie a dovolenky
-Bohatý benefitný program
-Mladý dynamický kolektív
-Zaujímavé finančné ohodnotenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.8.2015- Podľa regiónu.

Štruktúrovaný životopis posielajte emailom na adresu: [email protected] . V predmete správy uveďte, v ktorom meste sa uchádzate o pracovnú pozíciu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Práca s PC - základy
- Internet a email - základy
- Bezúhonnosť

Medzinárodná ekonomicko - obchodná informačná spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním informačných služieb, prípravou a realizáciou projektov, auditov, obchodných stratégií pre fyzické aj právnické osoby, servis klientov v rámci SR ako aj celej EÚ. Našu spoločnosť zastrešuje nadnárodný holding Objektive Vermögens-Beratung.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1072708  Dátum zverejnenia: 14.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1200 EUR/mesiac