Hľadáme Čašníka/baristu do kaviarne vintage bistro cafe

Vintage Bistro Cafe s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
1.6.2024
820 EUR/mesiack základnej mzde sa pripočítavajú príplatky za soboty a nedele, príspevok na stravu, tringelty cca od 200 Eur, po ukončení skúšobnej lehoty garantované zvýšenie základnej nástupnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- chuť pracovať s radosťou v mladom tíme
- obsluha zákazníkov v našej kaviarni
- príprava teplých nápojov a studených nápojov za barom
- účtovanie platieb, práca s registračnou pokladňou
- sledovanie a nahlasovanie tovaru na objednanie Vedúcemu prevádzky
- kontrolovanie lehoty spotreby tovaru,
- pružné reagovanie na požiadavky zákazníkov
- dodržiavanie čistoty a hygieny na prevádzke, dodržiavanie predpisov HACCP, BOZP a PO
- hmotná zodpovednosť za zverený tovar
- pracovná doba - dlhý/krátky týždeň - 14h pracovné zmeny
- dochádzka podľa predom dohodnutého harmonogramu

Ak sa Vám naša ponuka páči, ponúkame Vám :
- prácu v krásnej útulnej kaviarni v širšom centre mesta Zvolen
- stabilné zamestnanie
- dobrý kolektív
- voľno počas štátnych sviatkov
- príplatky za víkendy

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať a napísať nám stručný e-mail o sebe. Budeme sa veľmi tešiť. Po jeho posúdení Vás budeme kontaktovať a dohodneme si termín na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

čašník, hotelová akadémia alebo prax v tomto odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

čašník/barman/barista

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť práce s pokladňou
prax na pozícií čašník/barista potrebná
platný zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
komunikatívnosť
samostatnosť
príjemné vystupovanie
čistota pri práci
dobré medziľudské vzťahy

Kaviareň Vintage Bistro Cafe je v prevádzke už od roku 2014. V roku 2023 prešla rozsiahlou rekonštrukciou. Nájdete u nás príjemné a stabilné pracovné prostredie.
ID: 4781677  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac