Kuchař

VINIČKA s.r.o.

Místo práce
Trhanov, Okres Domažlice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

pracovní pozice v dobře prosperujících restauracích na hranici s Německem

Jaké znalosti a dovednosti byste

Do jedné z našich restaurací hledáme kreativního kuchaře, se zalostí Italské kuchyně. Pro Steak und Burger Haus kuchaře se zaméřením na steaková masa. Pro Českou klasickou restauraci kuchaře na českou a moravskou kuchyni

Výhodou bude, pokud budete umět

Velkou výhodou znalost Němčiny slovem, minimálně ale základy řeči.

Co vám můžeme nabídnout

Pracovní pozice v mladém kolektivu, se silným zázemím

Platy našich zaměstnanců červen 2017 - Kuchaři 38000 - 42000 Kč , číšníci 22000 - 24000 Kč + spropitné

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3124070  Dátum zverejnenia: 7.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.