Automechanik pre nákladné vozidlá - turnusová práca

VINCENT DOPRAVA, s.r.o.

Miesto práce
Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
550 EUR základ, 59 EUR vreckové + denná dieta, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme automechanikov pre nákladné vozidlá na turnusovú prácu 4t+2t. Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami, zaujímavé finančné ohodnotenie, rozvoz zamestnancov až domov, dobrý kolektív, zabezpečíme ubytovanie. Nástupný plat brutto 550 EUR + 59 EUR denná diéta spolu s vreckovým. Náplň práce: opravy a údržba nákladných vozidiel a iné pomocné práce.

ubytovanie
rozvoz zamestnancov až domov

Prosíme o zasielanie životopisov na emailovú adresu: [email protected]
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, prispôsobivosť, pracovitosť

Sme dcérska spoločnosť renomovanej zahraničnej dopravnej spoločnosti, pôsobiaca na trhu od roku 2004, s bohatými skúsenosťami a dlhoročnou tradíciou v oblasti dopravy a prepravy materiálu a tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2925328  Dátum zverejnenia: 27.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 EUR základ, 59 EUR vreckové + denná dieta, bonusy