Plánovač materiálov a výroby

Vinárske závody Topoľčianky, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčianky
Termín nástupu
od 1.5.2024
Od 2 000 EUR/mesiacReálna výška mzdy bude závisieť od skúsenosti a zručností vybraného kandidáta. 13. a 14. plat + mesačné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Plánovanie a nákup materiálov potrebných na zaistenie výroby a plnenia produktov vo výrobnom závode
  • Vytváranie roll-up plánov pre nákup niektorých obalových materiálov
  • Riadenie optimálnych zásob materiálov bez rizika ich výpadku pri čo najnižších nákladoch
  • Sledovanie zásob produktov v skladoch
  • Sledovanie hotových vín s prívlastkom, zaistiť evidenciu pridelených ŠKČ čísel
  • Vykonávať fyzický príjem a výdaj materiálov do/zo skladu v spolupráci so skladníkom
  • Vykonávať príjem a výdaj v účtovnom programe, príjem a kontrola faktúr
  • Vykonávať pravidelne prevod materiálu v systéme, inventúru a uzávierky skladu
  • Manažovať systém riadenia dodávateľov ISO – výber a hodnotenie dodávateľov, ceny, zmluvy, reklamácie, legislatívne dokumenty
  • Vypracovať pravidelné plány výroby na fľaškových linkách, sledovanie ich plnenia
  • Spolupracovať na príprave výrobných reportov podľa potreby
  • Analyzovať výkony fľaškových liniek versus plán výroby s cieľom optimalizácie ich výkonu a eliminácie prestojov
  • Aktívne komunikovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti, najmä s oddelením predaja, výroby a skladu výrobkov s cieľom efektívne plánovať výrobu bez výpadku produktov na trhu
  • Riadiť, rozvíjať a zlepšovať prácu na oddelení plánovania materiálov a výroby s cieľom jeho neustáleho rozvoja.
  • Spolupracovať na inováciách produktov, tvorbe a aktualizácii katalógu produktov

  • Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
  • Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti​
  • ​Neformálna, otvorená a priateľská firemná kultúra​
  • Zaškolenie pod dohľadom skúseného zamestnanca
  • Každoročná valorizácia tarifných miezd
  • Firemné stravovanie s vlastným kuchárom
  • Zamestnanecké víno, zľava na nákup firemných produktov​

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Excel, Word, Powerpoint - Pokročilý
ERP - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

plánovania výroby, nákupu materiálov

Počet rokov praxe

3

  • Stredoškolské/Vysokoškolské vzdelanie v technickom alebo ekonomickom odbore
  • ​Schopnosť včas identifikovať a riešiť problém
  • Schopnosť komunikovať efektívne a pracovať v tíme
  • Zmysel pre detail a dôslednosť
  • Zodpovednosť, presnosť a flexibilita v práci
  • Najdôležitejšie je však chuť učiť sa a rásť s nami
  • Vášeň a nadšenie pre víno bude výhodou

Sme spoločnosť, ktorá patrí k popredným producentom vín v Nitrianskej vinohradníckej oblasti s dlhodobými skúsenosťami a tradíciou. Spoločnosť bola založená v roku 1993, nadväzuje na úspešnú tradíciu a svoje výrobky predáva pod ochrannou známkou „Château Topoľčianky“.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4809818  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac