Logo Villatesta s.r.o.

Máte skúsenosti s administratívou? Pracujte pre nás ako administratívny pracovník v modernom pracovnom prostredí.

Villatesta s.r.o.

Miesto práce
Slobody, Komárno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacviacej možnosti podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh pracovného inzerátu:

  • Zodpovednosť za administratívne činnosti v pracovnom tíme
  • Zabezpečenie efektívneho priebehu interných procesov a správneho toku dokumentov
  • Komunikácia s klientmi a obstarávanie potrebných informácií
  • Starostlivosť o databázu a aktualizácia záznamov
  • Zodpovednosť za zabezpečenie kvalitnej a rýchlej komunikácie v tíme
  • Podpora manažéra v rôznych administratívnych úlohách
  • Spracovanie dokumentov, komunikácia s klientmi a členmi tímu, riešenie objednávok u zahraničných partnerov a riešenie rôznych administratívnych úloh.
  • Pracovná doba od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00, s možnosťou práce mimo pracovnej doby v prípade potreby.
  • Spracovanie faktúr a objednávok od dodávateľov a zákazníkov
  • Zodpovednosť za prípravu a aktualizáciu prezentácií a dokumentácie

Typický deň na pracovnej pozícii zahŕňa spracovanie dokumentov, komunikáciu s klientmi a členmi tímu, riešenie objednávok u zahraničných partnerov , riešenia dopravy,  riešenie rôznych administratívnych úloh.

Pracovná doba je od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00, s možnosťou práce mimo pracovnej doby v prípade potreby.

  • Máš flexibilný pracovný čas, ktorý ti umožní lepšie zladený pracovný a súkromný život.
  • Môžeš sa vzdelávať a rozvíjať svoje zručnosti v rámci zamestnaneckého vzdelávania.
  • Budeš pracovať v moderných, dobre zariadených kanceláriách s príjemnou pracovnou atmosférou.
  • Budeš sa pravidelne zúčastňovať teambuildingov, ktoré ti umožnia spoznať nových ľudí a rozšíriť svoje obzory.
  • Máš možnosť kariérneho rastu a postupovať v rámci spoločnosti.
  • Okrem toho ponúkame aj príjemné pracovné prostredie, kde ti bude pohodlne a budeš sa cítiť ako doma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
MRP účtovný program - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • Máš ukončené stredoškolské vzdelanie
  • Dobrá znalosť práce s počítačom a MS Office
  • Zručnosť v administratíve a organizácii práce
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
  • Zodpovednosť, precíznosť a komunikatívnosť, samostatnosť

Dovoz a predaj exkluzívnej pálenej strešnej krytiny, dlažieb a špeciálnych keramických doplnkov zo zahraničia, vlastná výroba z dlažieb ako sú sokle, schodové stupnice, terasové okraje, rezanie gresovej dlažby na mieru pre zákaznika. Výhradné zastúpenie Slovenského trhu v predaji. Kompletná dodávka celej strechy s konštrukciou a montážou. Kompletná dodávka exkluzívnych dlažieb a obkladov a profesionálna poradenská činnosť v stavebníctve.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4801187  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac