Servisný technik pre Bratislavu a Západné Slovensko

VILLA PRO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
08.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatné vykonávanie servisných zásahov na elektronických, elektromechanických zariadeniach a odstraňovanie porúch u klientov v rámci BA a okolia,
servisná starostlivosť a pravidelná údržba zariadení,
práca s meracou a výpočtovou technikou,
práca s riadiacimi a komunikačnými systémami na báze: mikrokontrolér , os. linux, os WIN.
Diagnostika HW FW SW zariadení,
zabezpečenie prípravy, montáž a inštalácia zariadení u klientov
zaškoľovanie zákazníkov
aktívna práca s technickými manuálmi
komunikácia so zákazníkmi

vďaka práci so širokým množstvom rýchlo sa meniacich technológií máte možnosť ďalej rozvíjať svoje schopnosti.

Prosím záujemcov, aby reagovali priamo vyplnením formulára a priložením príloh na portáli Profesia.
Dôraz kladieme v prvom rade na Vami uvedené znalosti, zručnosti a skúsenosti, až potom na Vaše doterajšie pôsobenie, či vzdelanie. Skúste nám v motivačnom liste napísať niečo viac o Vašich zručnostiach a doterajších skúsenostiach. Buďte prosím vecní, vynechajte bežné frázy zo vzorových tlačív. Zaujímajú nás Vaše koníčky, ktoré zvýraznia Vaše pracovné kvality.
Každému z Vás želáme šťastný a úspešný rok plný pohody a prekypujúceho zdravia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

hlbšia znalosť elektroniky, mikroporcesorovej techniky, základov OS Linux a LAN sietí.
manuálna zručnosť, logické/analytické myslenie, práca s OS WIN, a kancelárskymi balíkmi samozrejmosťou.
rutinovaný vodič

30 rokov sa zaoberáme vývojom a výrobou HW a SW parkovacích systémov so závorami, systémov pre riadenie prístupu osôb a vozidiel, navigačnými systémami statickej dopravy. Pôsobíme vo viacerých krajinách. Naša práca nás baví. Uplatňujeme svoju kreativitu a neustálou inováciou našim zákazníkom zefektívňujeme riadenie dopravy a prístupu. Státisícom našich používateľov poskytujeme jednoduché, pohodlné a moderné vyhľadanie parkovacieho miesta a zaparkovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2007725  Dátum zverejnenia: 3.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou