SW Vývojár

VILLA PRO s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete mať na starosti vývoj a správu softvéru používaného v parkovacích systémoch a systémoch riadenia prístupu.
Jedná sa o široký rozsah aplikácií: Databázové, GUI, obsluha hardvéru (čítačky, displeje, triediče bankoviek a mincí, terminály na bezhotovstnú platbu, tlačiarne, počítačové videnie, ...), webové služby a iné. Nuda určite nehrozí.
Aplikácie píšeme v pythone a QT pod Linuxom. Rozsiahla prax v týchto techólogiách nie je výslovne nutná, keďže python má vo všeobecnosti rýchlu učiacu krivku (samozrejme závisí od schopností programátora).
Naša práca je z veľkej časti spojená s hardvérom, preto bude potrebné stráviť prvé mesiace fyzicky u nás na firme. Následne je možné využívať home office v závislosti od projektu.

- Rozmanitá pracovná náplň
- Flexibilny pracovny cas
- Home office

UPOZORNENIE: Reakciou na túto výzvu záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti Villa Pro s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Python - Základy
PostgreSQL - Základy
Administrácia UNIX/Linux - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť
Chuť učiť sa

30 rokov sa zaoberáme vývojom a výrobou HW a SW parkovacích systémov so závorami, systémov pre riadenie prístupu osôb a vozidiel, navigačnými systémami statickej dopravy. Pôsobíme vo viacerých krajinách. Naša práca nás baví. Uplatňujeme svoju kreativitu a neustálou inováciou našim zákazníkom zefektívňujeme riadenie dopravy a prístupu. Státisícom našich používateľov poskytujeme jednoduché, pohodlné a moderné vyhľadanie parkovacieho miesta a zaparkovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1645482  Dátum zverejnenia: 31.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou