Dispečer parkovacích systémov s aktívnou maďarčinou alebo poľštinou

VILLA PRO s.r.o.

Chrapčiakova 1, 052 01 Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Platobné podmienky určujeme podľa kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je správa riadiaceho softvéru bezobslužných parkovísk.

Táto činnosť zahŕňa:
* Pravidelnú kontrolu stavu zariadeni
* Analýzu vzniknutých chýb a situácii pri prevádzke
* Administráciu parkovísk a komunikácia so zákazníkom
* Inštalácie a upgrade fimvéru a softvéru

Máme vo firme zdatných programátorov, ktorí začínali ako dispečeri. Ponúkame neustále možnosti odborného rastu. Kto má záujem a snahu, veľa sa u nás naučí. Nezaujíma nás, aké ste dosiahli vzdelanie, ale čo viete a čo chcete dosiahnúť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Základy
Administrácia UNIX/Linux - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača vyžadujeme:
* počítačová angličtina
* znalosť počítačových sietí a topológií
* mierne pokročilá/pokročilá znalosť OS Linux
* komunikatívnosť

30 rokov sa zaoberáme vývojom a výrobou HW a SW parkovacích systémov so závorami, systémov pre riadenie prístupu osôb a vozidiel, navigačnými systémami statickej dopravy. Pôsobíme vo viacerých krajinách. Naša práca nás baví. Uplatňujeme svoju kreativitu a neustálou inováciou našim zákazníkom zefektívňujeme riadenie dopravy a prístupu. Státisícom našich používateľov poskytujeme jednoduché, pohodlné a moderné vyhľadanie parkovacieho miesta a zaparkovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1343416  Dátum zverejnenia: 13.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platobné podmienky určujeme podľa kvalifikácie