Vodič autobusu

TURANCAR Bus lines s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
pri nástupnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič autobusu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

D

Spoločnosť TURANCAR je na slovenskom trhu už viac ako 33 rokov
Naša činnosť je zameraná na pravidelnú autobusovú dopravu a pôsobíme ako na území SR, tak v rámci Európy. Disponujeme vyše 50 autobusmi nemeckých značiek Mercedes a Setra s variabilitnou kapacitou od 26 po 63 cestujúcich. Zabezpečujeme pravidelné linky v rámci Slovenska medzi Bratislavou a Nitrou, Banskou Bystricou a Bratislavou, Bratislavou a Topoľčanmi. Na trasách medzi Bratislavou a Nitrou sme dominantným dopravcom a zabezpečujeme do 50 spojov denne. V rámci medzinárodnej pravidelnej dopravy naše autobusy denno denne zabezpečujú spojenie s hlavným mestom Českej republiky Prahou
a v rámci platformy FLIXBUS môžete naše autobusy stretnúť na pravidelných linkách aj v iných štátoch Európy ako je: Rakúsko, Taliansko, Nemecko, Maďarsko, Švajčiarsko, Česko, Slovinsko, Francúzsko, Chorvátsko, Holandsko.
ID: 2119772  Dátum zverejnenia: 26.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri nástupnom pohovore