Čašník

VILA FÉNIX, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok, Ludrová, okres Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
450,00 Eur NETTO ( nadčasy počas akcií sú platené extra )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov v reštaurácii
- objednávka jedál a nápojov, vynášanie jedál a nápojov,
- príprava alko, nealko nápojov, teplých nápojov
- znalosť a dodržiavanie HACCP,
- práca s registračnou pokladnicou
- obsluha na spoločenských udalostiach (firemných akciách, svadbách a pod.)
- príprava priestorov na dennú prevádzku reštaurácie
- pracovná doba: 10:30 - 21:00 krátky / dlhý týžden

- strava 1x do dňa zadarmo
- možnosť ďalšieho vzdelávania v obore

Staňte sa súčasťou nášho tímu! Hľadáte pracovnú pozíciu ako čašníčka?
Ak áno radi Vás privítame na pracovnom pohovore a predstavíme Vám všetky benefity práce v našej spoločnosti.

V prípade Vášho záujmu, posielajte Vaše životopisy na adresu [email protected] . Tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, prívetivosť, otvorenosť, príjemné vystupovanie, zmysel pre dodržiavanie čistoty a poriadku, aktívne pracovné nasadenie.
Dávame prednosť uchádzačom so vzdelaním v obore a s praxou, možnosť však majú aj uchádzači, ktorí sa chcú učiť nové veci a rýchlo sa adaptujú v novom pracovnom prostredí. Vodičský preukaz B je výhodou. Komunikácia v jazyku anglickom aspoň na mierne pokročilej úrovni nevyhnutná.

Sme rodinný penzión pri Ružomberku. Špecializujeme sa hlavne na organizáciu rodinných a firemných akcií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1876584  Dátum zverejnenia: 6.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450,00 Eur NETTO ( nadčasy počas akcií sú platené extra )