Telefonistka

Viktis s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 7210 Bratislava -Devínska Nová Ves
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
800e plus odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická komunikácia a starostlivosť o zákazníkov
- prijímanie telefonických objednávok od našich stálych odberateľov
- súvisiaca administratíva

- motivujúce finančné ohodnotenie
- mladý príjemný kolektív
- individuálny prístup

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí o zamestnanie si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Hľadáme zodpovedného človeka, tímového hráča na dlhodobú spoluprácu s ochotou pracovať aj na nočné zmeny.

Na slovenskom trhu sme jedinou zo spoločností, ktorá pravidelne zaváža do 1500 gastronomických zariadení po celom Slovensku
Našou dlhodobou víziou je znížiť množstvo dovážanej čerstvej zeleniny a ovocia a zvýšiť lokálnu produkciu priamo v cieľovej krajine.
Je pre nás dôležité, aby spoločnosť napredovala, preto nestojíme na mieste, ale neustále investujeme do vývoja.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Panská 18
811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

ID: 2822122   Dátum zverejnenia: 25.5.2017