Obchodný zástupca pre západné a stredné Slovensko

VIKON, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.3.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- získavanie nových klientov (malé, stredné a veľké firmy) v rámci regiónu západné a stredné Slovensko
- starostlivosť o pridelených zákazníkov, pravidelné kontaktovanie formou osobných návštev a kontrola spokojnosti klienta
- rozširovanie zákazníckeho portfólia, akvizičná činnosť
- kompletné riadenie obchodného prípadu v oblasti prezentácie a predaja produktov
- zodpovednosť za plnenie individuálnych obchodných cieľov
- aktívna práca v teréne v rámci prideleného regiónu
- hodnotenie produktov a ich výber, vyhľadávanie vhodných odberateľov a udržiavanie dobrých vzťahov s existujúcimi odberateľmi
- jednanie s odberateľmi o cenách a zmluvných podmienkach
- analýza výsledkov predaja a predkladanie návrhov na ich zlepšovanie
- prinášanie nápadov k zefektívneniu portfólia ponúkaných produktov, ako aj procesu predaja
- zákaznícky servis
- pravidelný reporting a pravidelná účasť na poradách v sídle spoločnosti
- pracovná náplň bude spresnená podľa skúseností nadriadeného
- výhodou je bydlisko v okrese Považská Bystrica a okolie (nie je podmienka).

- služobný automobil, notebook a mobilný telefón
- priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov
- práca v stabilnej spoločnosti
- školenia súvisiace s pracovnou pozíciou a rozvojom
- motivačná variabilná zložka platu

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti na pozícii obchodného zástupcu – min. 2 roky

- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- záujem pracovať v hektickom prostredí veľkoobchodu v priamom kontakte so zákazníkom
- dynamika, flexibilita, komunikatívnosť
- trestná bezúhonnosť
- skúsenosti z oblasti služieb zákazníkom
- asertivita a orientácia na výsledky
- kreativita, analytické a komplexné myslenie

Hľadáme aktívneho samostatného uchádzača s chuťou pracovať dynamicky so zápalom pre danú oblasť.

Veľkoobchod a maloobchod elektroinštalačného materiálu a svietidiel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1641503  Dátum zverejnenia: 31.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac