Zvárač CO2

V I K O spol. s r.o.

Miesto práce
Považská Teplá 529, 017 05 Považská Bystrica-Považská Teplá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
4,3 EUR/hod.Pôvodná základná zložka mzdy 4,30 eur/hod.+prémie (prémie do 3,54eur/hod. v závislosti od odbornosti a štátnych skúšok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváračské práce, podľa technologického postupu zvárania (montáž jednotlivých dielov, príprava jednotlivých dielcov, zostehovanie, zváranie, predohrev, rovnanie, identifikácia, kontrola)
- dodržiavanie technologických postupov
- dodržanie noriem zvárania
- úprava zvarov
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie,

- závodné stravovanie
- príplatok na DDS ,možnosť ubytovania
- príplatok za zváranie automatom 0,90 EUR / hod.
- možnosť práce aj na živnosť

Uchádzačov, ktorých naša ponuka oslovila, žiadame o zasielanie životopisov a žiadostí na uvedenú emailovú adresu. Naša spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993. Hlavným výrobným programom je výroba, montáž oceľových konštrukcií, ako sú priemyselné haly, skladové a administratívne objekty. Zabezpečujeme komplexnú dodávku od spracovania dielenskej dokumentácie, cez výrobu, povrchovú úpravu až po montáž u zákazníka.
Okrem oceľových konštrukcií máme samozrejme veľké skúsenosti aj s výrobou rôznych iných zámočníckych výrobkov. Kvalitu našich výrobkov zaručujú vyškolení odborníci či najmodernejšie zariadenia vo výrobe, čo dokazujú aj certifikáty, ktorých sme držiteľom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2567094  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.