Trénerka-konzultantka pre ženské fitnes Moje Fitko

VikJan s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Poľná 17, 811 08
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moje Fitko - kruhový tréning pre ženy príjme do svojho kolektívu šikovné trénerky.
Koho hľadáme?
Láka Ťa práca v dynamickom prostredí? Chceš sa pohybovať v oblasti fitness, wellness a zdravia?
Si študentka VŠ a chceš si privyrobiť? Zháňaš brigádu alebo prax? Potom hľadáme presne Teba !

Čo Vám ponúkame?

• Rozmanitú prácu
• Zaškolenie pri nástupe a následne pravidelné vzdelávanie
• Vzdelávanie v oblasti trénerstva, wellness, výživy a obchodu
• Dynamické pracovné prostredie
• Možnosť plánovať si svoju prácu podľa časových možností
• Odmeny za dobré výsledky
• Zdarma neobmedzené členstvo vo fitness klube

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

šport, fitness, welness, výživové poradenstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Vás očakávame:
• Spoľahlivosť, proaktivitu
• Komunikatívnosť
• Časovú flexibilitu
• Chuť učiť sa novým veciam
• Zodpovedný prístup
• Pozitívnu energiu, dobrú náladu

Moje Fitko - Fitness klub pre ženy je odrazom našej snahy priniesť všetkým ženám priestor, kde môžu začať pracovať na svojej vysnívanej postave, kde si môžu psychicky oddýchnuť od každodennej reality, ukradnúť si kúsok času pre seba a na malý moment tak uniknúť do svojho sveta, v ktorom budeme vašim verným spoločníkom.
U nás totiž veríme, že "Každá z nás je výnimočná".
ID: 2869848  Dátum zverejnenia: 2.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou