Trénerka pre ženské fitness Moje Fitko

VikJan s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Poľná 17, 811 08
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si príjemná, máš vzťah k pohybu a napĺňa Ťa práca s ľuďmi?
Rada plávaš vo vodách Fitness , rada by si využila svoje nadobudnuté vzdelanie a nazbierala potrebné skúsenosti?

Do nášho ambiciózneho kolektívu hľadáme šikovné trénerky, ktorých náplňou práce bude:
- vedenie kruhového tréningu a skupinových cvičení pre ženy
- odporúčania v oblasti fitness, zdravej stravy a zdravého životného štýlu
- práca s pokladňou a rezervačným systémom
- zodpovednosť za prevádzku fitka počas pridelenej smeny

Ponúkame:
- dlhodobá brigáda pre študentky, maminky na materskej a aktívne ženy s vášňou pre šport
- pracovná doba, ktorú dokážeme prispôsobiť vašim časovým možnostiam
- motivačné finančné ohodnotenie

Ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám Váš životopis spolu s krátkym motivačným textom, prečo by ste sa chceli stať trénerkou v Mojom Fitku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

šport a fitness

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- schopnosť komunikovať s klientkami
- zodpovednosť
- obchodné schopnosti
- vzťah ku športu
- certifikácia na fitness výhodou

Moje Fitko - Fitness klub pre ženy je odrazom našej snahy priniesť všetkým ženám priestor, kde môžu začať pracovať na svojej vysnívanej postave, kde si môžu psychicky oddýchnuť od každodennej reality, ukradnúť si kúsok času pre seba a na malý moment tak uniknúť do svojho sveta, v ktorom budeme vašim verným spoločníkom.
U nás totiž veríme, že "Každá z nás je výnimočná".
ID: 2374720  Dátum zverejnenia: 23.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou